| SZARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRr AZ OLDAL!!!!!!!!!!!! |
| Szia! HONLAPVERSENY indul a honlapomon, jelentkezni szeptember 30-ig, szavazni október 31-ig tudtok! Oklevél, reklámozás- ez vár az első háromra! Jelentkezz Te is, és vidd el a dicsőséget az oldaladnak! Bármilyen TÉMA, MINDENKI ESÉLYES! JELENTKEZZ TE IS! Konkoly Barbi (www.gportal.hu/hpmegblog) |
Vajon ki lehet R.A.B.? Te már sejted? Esetleg tudod? Ne habozz megosztani a többiekkel! Szavazz a jobb oldalon is! Gyere akkor is, ha nem tudod ki ő, de szeretnéd megtudni... Katt!

|
| lécci frissitsétek az oldalt!!!!!!!!!!!!!!!! |
| Hanna:Tényleg egy gond van:dodó!!! |
| Csak egy gond van:dodó!!! |
| Sziasztok Cedric vagyok nah szoval a feliratot Cleo csinálta
Gratulálok neki!!!!
Aláirás:Cedric Diggory |
| Ezt a szöveget nagy nehézségek árán csináltuk! |
| Hogy csináltátok ezt a feliratot???????????????????????? |
Szerintem tök jó lezs az oldal, csak így tovább!
Tamcsi |
[Friss hozzászólások] [12-1]
|